Ak máte radi dobrodružstvo

 

TIUS je obchodnou značkou spoločnosti TIUS s. r. o. so sídlom v Žiline. V ponuke našej kamennej predajne, ktorá sa taktiež nachádza v Žiline, nájdete všetko ako hovorí náš slogan „pre tých, ktorým je život dobrodružstvom“. Prioritne sa zameriavame na potreby pre lukostrelcov, lovcov, športových strelcov, bushcrafterov a turistov, ako aj ľudí, ktorí chcú zvýšiť svoje šance na prežitie v prírode, ale aj v meste.

 

pistol

KAMENNÁ PREDAJŇA

Radi Vás privítame, obslúžime a poradíme Vám, v našej kamennej predajni priamo v Žiline

kosik

NÁŠ E-SHOP

Z pohodlia Vášho domova si môžete kedykoľvek prezrieť a objednať náš tovar

terc

LUKOSTRELECKÁ STRELNICA

Navštívte našu krytú a celoročne dostupnú lukostreleckú strelnicu v Žiline

 

 

Lukostrelecká strelnica priamo v predajni

 

Za zástenou predajne sa nachádza strelnica pre lukostrelcov. Navštívte našu predajňu a užite si relax pri lukostreľbe alebo streľbu z kuše.

Pokiaľ máte radšej súkromie, máte možnosť si celú strelnicu prenajať iba pre seba alebo využiť možnosť trénovať s osobným trénerom.

Ak ešte nevlastníte luk ani kušu, predajňa TIUS má k dispozícii viacero modelov na zapožičanie vrátane šípov. V prípade, že uvažujete o kúpe takéhoto produktu Vám v predajni TIUS ochotne poradíme s výberom a zároveň umožníme vyskúšať niekoľko rôznych druhov lukov a kuší.

Naša lukostrelecká strelnica je vybavená 6 kvalitnými terčovnicami, ktoré sú vstavané do drevenej steny. V prípade, že chce strieľať viacero strelcov na rôzne vzdialenosti naraz sú k dispozícii aj terčovnice na prenosných stojanoch a tak sa z jednej streleckej línie môže strieľať na bližší aj vzdialenejší terč.

 

terc

KDE?

Predajňa TIUS
Obchodné centrum IDEA Žilina 
Kamenná cesta 3, 010 01 Žilina

terc

KEDY?

Pondelok - Piatok: 09:00 - 18:00
Sobota - Nedeľa: zatvorené

terc

PREČO?

Celoročná zábava bez ohľadu na počasie, zapožičanie lukov, kuší a šípov
a poradenstvo priamo na mieste


Cenník

Druh použitia strelnice Cena (s DPH) na hodinu
Streľba na terč 5,00 €
Prenájom celej strelnice 20,00 €
Streľba z kuše 6,00 €
Zapožičanie cvičného luku a 6 šípov 2,50 €
Zapožičanie rekreačnej kuše a 6 šípov 3,50 €
Osobný tréner lukostreľby (max. 3 osoby) 10,00 €

 

 

Nastreľovanie zbraní a tréningy

 

Každému zákazníkovi ochotne poskytujeme individuálne odborné poradenstvo v oblasti streľby z ostrých zbraní s možnosťou individuálnych tréningov v priestoroch externej strelnice. Taktiež ponúkame aj nastreľovanie ostrých zbraní, kuší či kladkových lukov. Súčasťou ponuky predajne je aj základný servis ostrých, expanzných a plynových zbraní, rovnako ako aj servis lukov, kuší a ich príslušného vybavenia.

 

 

Výroba kydexových puzdier a streleckých doplnkov

 

TIUS ponúka výrobu kydexových puzdier na mieru pre zbrane, nože alebo iné predmety. Podľa náročnosti a modelu zbrane toto puzdro môže byť pripravené na prevzatie už za 2 až 3 dni. Vybrať sa dajú rôzne farby a tvary. Kydexové puzdrá na mieru sú najlepším rozhodnutím pre každého športového či rekreačného strelca.

Ďalej ponúkame výrobu streleckých doplnkov ako sú lukostrelecké stojany, strelecké stojany, stojany na terče, gongy atď.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.tius.sk/o-nas#sigProIdbc7530620e