Ak máš rád dobrodružstvo

Špecializovaná predajňa TIUS, ktorá má v ponuke naozaj zaujímavý sortiment. Slogan TIUS-u je “pre tých, ktorým je život dobrodružstvom”, pričom má na mysli najmä lukostrelcov, poľovníkov, športových strelcov, bushcrafterov a turistov. V tomto obchode nájdete všetko potrebné pre zvýšenie svojich šancí na prežitie v prírode, ale aj v meste.

pistol

KAMENNÁ PREDAJŇA

Radi Vás privítame, obslúžime a poradíme Vám, v našej kamennej predajni priamo v Žiline

kosik

NÁŠ E-SHOP

Z pohodlia Vášho domova si môžete kedykoľvek prezrieť alebo objednať náš tovar

terc

LUKOSTRELECKÁ STRELNICA

Navštívte našu krytú lukostreleckú strelnicu v Žiline s jej celoročnou dostupnosťou


Lukostrelecká strelnica priamo v predajni!

Za zástenou predajne je rafinovane ukrytá strelnica pre lukostrelcov. Navštívte predajňu a užite si relax pri lukostreľbe alebo streľbu z kuše.

Pokiaľ máte radšej súkromie, máte možnosť si celú strelnicu prenajať iba pre seba, alebo využiť možnosť trénovať s osobným trénerom.

Ak ešte nevlastníte luk ani kušu, predajňa TIUS má k dispozícii viacero variánt na zapožičanie. V prípade, že uvažujete o kúpe takéhoto produktu, v predajni TIUS Vám ochotne poradia s výberom a zároveň umožnia vyskúšať niekoľko druhov v rôznych parametroch a nájsť tak ten najvhodnejší luk či kušu pre Vás.

Lukostrelnica je vybavená 6 kvalitnými terčovnicami, ktoré sú vstavané do drevenej steny. V prípade, že chce viacero strelcov strieľať na rôzne vzdialenosti naraz, k dispozícii sú aj terčovnice na prenosných stojanoch a tak sa z jednej streleckej línie môže strieľať na bližší aj vzdialenejší terč.

 

terc

KDE ?

Priamo v našej predajni v Žiline, v Obchodnom centre IDEA Žilina
Kamenná cesta 3, 010 01 Žilina

terc

KEDY ?

Pondelok až piatok – 10:00 – 18:00 h / pre návštevu v sobotu a nedeľu nás kontaktujte aspoň jeden deň vopred

terc

PREČO ?

celoročná zábava bez ohľadu na počasie – zapožičanie luku/kuše a šípov – poradenstvo priamo na mieste


Ešte nevlastníte luk? Nevadí! U nás na lukostrelnici sa dá prenajať, resp. zapožičať nielen luk, ale aj šípy! Naši odborníci na lukostreľbu a streľbu z kuše Vám rád poradí a bude Vás inštruovať k správnemu držaniu tela, postoju a miereniu.

  • streľba z luku alebo kuše
  • zapožičanie luku / kuše a šípov
  • služby osobného trénera pre lukostreľbu / streľbu z kuše


celoročná zábava | požičovňa lukov a kuší | odborný dohľad a poradenstvo

…nezáleží na tom, aké je vonku práve počasie (sme krytá strelnica priamo v priestoroch predajne), nezáleží na tom, či ste úplný začiatočník alebo skúsený strelec (náš odborník Vám vždy rád poradí), nezáleží na tom, či máte vlastný luk.kušu alebo šípy (súčasťou strelnice je aj požičovňa)

…a ak sa rozhodnete kúpiť si vlastný luk alebo kušu, šípy alebo ďalšie príslušenstvo, naša predajňa a odborný personál sú Vám priamo na mieste plne k dispozícii a všetko získate opäť na jednom mieste, priamo v našej predajni so strelnicou TIUS v Žiline


cenník

Druh použitia strelnice Cena/hod.
streľba na terč 5,00 €
prenájom celej strelnice 20,00
streľba z kuše 6,00 €
zapožičanie sady cvičného luku a 6 šípov 2,50 €
zapožičanie rekreačnej kuše a 6 šípov 3,50 €
osobný tréner lukostreľby (max. 3 osoby) 10,00 €

Uvedené ceny sú s DPH


Nastreľovanie zbraní a tréningy

Predajňa TIUS vyniká aj ďalšou ponukou – každému zákazníkovi ochotne poskytne individuálne odborné poradenstvo v oblasti streľby z ostrých zbraní s možnosťou individuálnych tréningov v priestoroch externej strelnice. Taktiež ponúka aj nastreľovanie ostrých zbraní, kuší či kladkových lukov. Súčasťou ponuky predajne je aj základný servis ostrých, expanzných a plynových zbraní, rovnako ako aj servis lukov, kuší a ich príslušného vybavenia.

Samozrejmosťou tejto predajne je aj kompletné príslušenstvo k zbraniam. Pokiaľ hľadáte puzdro, kufor, čistiacu sadu, rôzne druhy a značky streliva, chrániče sluchu či iné doplnky, ste na správnom mieste. Pre poľovníkov sú pripravené rôzne kožené výrobky ako sú peňaženky, remene na pušku či opasky s krásnymi motívmi. Je tu pre Vás pripravené aj taktické oblečenie a obuv s vysokou kvalitou za výborné ceny!

View the embedded image gallery online at:
https://www.tius.sk/o-firme#sigProIdbc7530620e

My nie sme len predajňa

Pri kúpe akéhokoľvek tovaru u nás, zbrane, streliva, príslušenstva alebo doplnkov, Vaša cesta s nami a našimi priateľmi týmto rozhodne nekončí. Stávate sa našim zákazníkom, našim priateľom a členom komunity ľudí, ktorí si navzájom vždy radi poradia a pomôžu a Vaša cesta za dobrodružstvom bude spoločnou radosťou.

  • Výroba kydexových puzdier - predajňa TIUS Vám pre Vašu zbraň, nôž či iný predmet, presne podľa Vašich želaní vyrobí kydexové puzdro na mieru. Podľa náročnosti či modelu zbrane toto puzdro môže byť pripravené na prevzatie už za 2 až 3 dni. Na výber máte rôzne farby či tvary. Kydexové puzdrá na mieru sú najlepším rozhodnutím pre každého športového či rekreačného strelca!
  • Výroba streleckých doplnkov - lukostrelecké stojany, strelecké stojany, stojany pre terče, gongy, popre…