LUKOSTRELECKÁ STRELNICA

Navštívte našu indoorovú lukostreleckú strelnicu, ktorá je súčasťou našej predajne v Žiline

et|icon_question_alt|

KDE ?

Priamo v našej predajni v Žiline, v Obchodnom centre IDEA Žilina – Kamenná cesta 3 – 010 01 Žilina

*

 

et|icon_question_alt|

KEDY ?

Od Pondelka do Piatku – 10:00 – 18:00 h / pre návštevu v Sobotu a Nedeľu, nás prosím kontaktujte aspoň jeden deň vopred

*

 

et|icon_question_alt|

PREČO ?

celoročná zábava bez ohľadu na počasie – zapožičanie luku/kuše a šípov – poradenstvo priamo na mieste

*

 

Navštívte našu lukostreleckú strelnicu v Žiline, ktorá je súčasťou našej kamennej predajne TIUS v Obchodnom centre IDEA (Kamenná cesta 3, 010 01 Žilina) a užite si relax pri lukostreľbe alebo streľbe z kuše, samostatne alebo pod vedením skúseného odborníka. Lukostrelnica je vybavená 6 kvalitnými terčovnicami, ktoré sú vstavané do drevenej steny. V prípade, že chce viacero strelcov strieľať na rôzne vzdialenosti naraz, k dispozícii sú aj terčovnice na prenosných stojanoch a tak sa z jednej streleckej línie môže strieľať na bližší aj vzdialenejší terč.

Ešte nevlastníte luk? Nevadí! U nás na lukostrelnici sa dá prenajať, resp. zapožičať nielen luk, ale aj šípy! Naši odborníci na lukostreľbustreľbu z kuše Vám rád poradí a bude Vás inštruovať k správnemu držaniu tela, postoju a miereniu.

streľba z luku alebo kuše

zapožičanie luku / kuše a šípov

služby osobného trénera pre lukostreľbu / streľbu z kuše

*

celoročná zábava | požičovňa lukov a kuší | odborný dohľad a poradenstvo

…nezáleží na tom, aké je vonku práve počasie (sme krytá strelnica priamo v priestoroch predajne), nezáleží na tom, či ste úplný začiatočník alebo skúsený strelec (náš odborník Vám vždy rád poradí), nezáleží na tom, či máte vlastný luk.kušu alebo šípy (súčasťou strelnice je aj požičovňa)

…a ak sa rozhodnete kúpiť si vlastný luk alebo kušu, šípy alebo ďalšie príslušenstvo, naša predajňa a odborný personál sú Vám priamo na mieste plne k dispozícii a všetko získate opäť na jednom mieste, priamo v našej predajni so strelnicou TIUS v Žiline

 

*


NAPÍŠTE NÁM ALEBO NÁM ZAVOLAJTE


 

*

NAPÍŠTE NÁM

3 + 13 =


 

KONTAKTUJTE NÁS TELEFONICKY

*

+421 (0)911 610 640