POBYT V PRÍRODE

v nasledujúcich článkoch Vám prinášame užitočné informácie týkajúce sa rôznych outdoorových aktivít…

HAMMOCK - nepostrádateľný spoločník vo svete outdooru

…prespanie a relax v prírode, pod holým nebom?

Ste pripravení vyraziť na hory? Máte zbalené všetko potrebné? A čo oddych? Mysleli ste naň? Predstavujeme Vám hojdacie siete od značky Ticket To The Moon – Hammocky. Každý z nich je ideálnym spoločníkom na cestovanie. Hamak je určený na prespatie nielen na cestách, ale aj na každodenné relaxovanie v prírode, doma či na záhrade. Túto hojdaciu sieť je možné prenášať v priestorovo úspornom balení, je ľahká ale zároveň silná, jednoducho nastaviteľná, a zložiť ju zvládne ktokoľvek.

Hamaka (hojdacia sieť) predstavuje ideálnu ochranu pred malými zvieratami a hmyzom. Oddychovanie a nocovanie na skalnatých, mokrých alebo šikmých plochách si už bez hamaky ani nebudete vedieť predstaviť! Stačí, aby ste našli dva pevné body na uchytenie (napríklad stromy) a môžete si bezstarostne užívať zaslúžený relax.

Ideálna outdoorová pomôcka. Oproti nocovaniu v stane ponúka veľa ďalších výhod – menej obmedzení vyplývajúcich z rôznych zákazov (napr. zákazy stanovania), menšie nároky na vhodný terén na rozloženie, no predovšetkým neporovnateľne nižšiu hmotnosť a objem na nosenie a v neposlednom rade rozloženie a zloženie hamaky trvá len niekoľko desiatok sekúnd.

Hamaky od Ticket To The Moon sú vyrobené z materiálu pre výrobu padákov (tzv. “parachute silk”, alebo “padákový hodváb”), ktorý je ľahký a veľmi pevný, je odolný proti hnilobe od plesní, ľahko sa čistí a rýchlo vyschne. Vďaka priedušným vláknam táto hojdacia sieť udržuje telo svieže a umožňuje skutočne pohodlný nočný odpočinok. Oproti hojdacím sieťam iných značiek vyniká značka Ticket To The Moon minimálnou hmotnosťou a vysokou nosnosťou a pevnosťou.

Hamaka Ticket To The Moon ma trojité prešitie, S-tvar nerezových háčikov a nosnosť je zabezpečená vďaka pevnému lanu, ktoré prechádza vrchným líncom. Hamaka je navyše vybavená systémom rýchleho 

rozloženia “Express setting bag” – háčik z vonkajšej strany zbalenej hojdacej sieťky pripnete k úchytu, odzipsujete háčik na druhej strane a potiahnutím rozložíte sieť tak, že háčik pripnete k úchytu na druhej strane. Hamaku vrátane nastavenia lán rozložíte za nie viac ako niekoľko desiatok sekúnd.

 

Na uchytenie je možné použiť akékovoľvek laná, ktoré sa pripevnia napríklad o strom alebo upevňovací systém priamo od výrobcu. O laná sa následne pripevní háčik, ktorý sa nachádza na každom konci hojdacej siete. Laná nie sú súčasťou balenia, je možné však dokúpiť samostatné laná v praktickom balení Ticket To The Moon, ktoré sú dimenzované presne na túto hojdaciu sieť. Dostupné sú rôzne hamaky pre jednu osobu – single hammock alebo aj pre dve osoby – double hammock.

VIAC ČLÁNKOV NÁJDETE NA NAŠEJ STRÁNKE: www.ZBRANEZILINA.sk


NAPÍŠTE NÁM ALEBO NÁM ZAVOLAJTE


 

*

NAPÍŠTE NÁM

14 + 1 =


 

KONTAKTUJTE NÁS TELEFONICKY

*

+421 (0)911 610 640